ما در ساتراپ معتقدیم
همه کسب‌وکارها باید بتوانند عملیات خود را
به صورت یکپارچه، با کمترین هزینه و به سادگی مدیریت کنند.

درباره ما

ساتراپ با توجه به نیازسنجی بازار؛ فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزار رستورانی آغاز کرد و عنوان «اولین نرم افزار ابری صندوق رستورانی در ایران» را کسب کرد. ویژگی‌های چون: روش‌های پرداخت ابری، سرعت بالای راه اندازی نرم‌افزار، عدم نیاز به نصب بر روی هر سخت‌افزار و سهولت استفاده و امنیت بالاتر در نگهداری از اطلاعات موجب شد تا ساتراپ جایگاه ویژه ای را در بازار نسبت به دیگر رقبا پیدا کند. اگر شما نیز به دنبال نرم‌افزار رستورانی هستید که با آن بتوانید در رستوران خود هزینه‌های خدماتی را کاهش چشم‌گیری بدهید و در هر مکان و زمانی بتوانید به اطلاعات مدیریتی رستوران دسترسی پیدا کنید؛ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را بدهیم که چرا باید ساتراپ را انتخاب کنید؟!

خدمات نرم‌افزاری مبتنی بر ابر

با به‌کارگیری راهکارهای نرم‌افزاری ابری ساتراپ می‌توانید عملیات خود را از هر جا و بر روی هر ابزاری (صندوق، لپ‌تاپ، موبایل، تبلت و ...) مدیریت کنید. ساتراپ به شما کمک می‌کند هزینه‌های خود را کاهش دهید و یک هاب فروش یکپارچه از هر آن چه که برای جذب و نگهداری مشتری و افزایش فروش نیاز دارید در اختیار داشته باشید.

درباره تکنولوژی ابری بیشتر بدانید

راهکارهای نرم‌افزاری ساتراپ در یک نگاه

راهکارهای نرم‌افزاری ساتراپ در یک نگاه راهکارهای نرم‌افزاری ساتراپ در یک نگاه مبایل

به ساتراپ بپیوندید!

همکاری با ما

ساتراپ در حال حاضر بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد که آماده خدمات‌رسانی در حوزه دمو، راه‌اندازی و آموزش نرم‌افزارهای ساتراپ هستند.

درخواست نمایندگی
کار در ساتراپ

اگر دوست دارید در محیطی پویا و خلاق کار کنید، موقعیت‌های شغلی ما را ببینید و رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

موقعیت‌های شغلی